Şu anda 8 aylık bebeğim var.8 aydır adet olmuyorum.Sizce bu normal bir durum mu?

Merhaba; Hamileliğim boyunca adet olmamıştım.Şu anda 8 aylık bebeğim var.8 aydır adet olmuyorum.Sizce bu normal bir durum mu?

Tahlil.com Cevabı : Emziryorsanız olabilir, ancak bu arada farketmeden hamilelik de oluşabilir, test yapmanızı öneririz..