Şüpheli bir ilişkiye girdim ve bir süre sonra boğazımda kuruluk meydana geldi.

iyi günler hocam şüpheli bir ilişkiye girdim ve bir süre sonra boğazımda kuruluk meydana geldi bende 51,günde eliza testi yaptırdım sonuçlarım şu şekilde anti hcv 0,02 hbs ag 0,08 anti hbs <5 hiv1 hiv 2 0,14 olarak negatif dendi sizce yorum nedir. teşekkürler.

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız negatif.