Yaklaşık 2 ay once hayat kadını ıle korumasız iliskiye girdim

iyi akşamlar hocam. yaklaşık 2 ay once hayat kadını ıle korumasız iliskiye girdim ilişkiye girdikten 2 ay sonra elisa testi yaptırdım sonuçlar ise. anti hbs 14.3 pozitif hbs ag 0.27 negatif anti hcv 0.337 negatif hıv 0.591 negatif yorumlarsanız sevinirim hocam

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarında problem yok.