Şüpheli ilişkiden 120 gün gecti hangi testi yaptırmam lazım?

çok saygı değer hocam öncelikle kolay gelsin şüpheli ilşkiden 120 gün gecti hangi testi yaptırmam lazım hangi testle diren sonuç alıp konuyu kapatabilirim. şimdiden çok teşşekkür ederim iyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : HIV, HBsAg, Anti HCV testlerini yaptırabilirsiniz.