Şüpheli ilişkiden 60 gün sonra yaptırdığım anti hiv testi sonucum negatif , bu sonuca ne kadar güvenebilirim

 Şüpheli ilişkiden 60 gün sonra yaptırdığım anti hiv testi sonucum negatif , bu sonuca ne kadar güvenebilirim sizce zamanında yapılmış bir test mi?şimdiden teşekkürler. Tahlil.com: HIV testiniz normal, doktorunuz gerek görmedikçe bir daha test yaptırmanıza gerek yok,HIV testi ile ilgili  Tahlil.com'a sorulmuş yüzlerce soru, verilmiş

Tahlil.com Cevabı : ve yayınlanmış yazıları okumak için tıklayınız..http://tahlil.com/tag/hiv