Hıv testı ıcın yeterli midir?

hocam ben 21 yasındayım ılk defa ılıskıye gırdım ve korunmasızdı aradan tam 20 gun gectı ve karsı tarafta hsatalık varmı dye tes ol dedım test kagıdında sunlar yazıyor tetkık adıhıv ab-ag sonuc nonreactıve bu ndmk hocam hıv testı ıcın ytrlmıdır bazılarn sncnda degerler yazıyr bunda sdce nonreactıve

Tahlil.com Cevabı : HIV sonucunun negatif olduğunu gösterir.

a********* :

konuyu kapatabılırmıyım yanı hocam benım ılk oldgu ıcın bende hastalık yok yanı karsı tarfında sonucu nonreactıve yanı bana bısey bulasmamıstır dımı hocam gercekten ıhtıyacım var hocam yardımınıza karsı tarfta hıv testıne bakılmıs ve vırus yok yanı dımı hocam

Cevap:

HIV korkusu psikolojinizi oldukça bozmuş.Günümüzde bu durum artık psikiatrik bir sorun olarak kabul ediliyor.Bu korkuyu yaşayan bir çok okurumuz var sizin gibi, aşağıda bu durumda bulunan ziyaretçilerimiz için yazdığımız yazımızı okumanızı öneriyoruz.HIV korkusu nedir, bu durumdaki hastalar ne yapmalıdır?http://tahlil.com/hiv-korkusu-hiv-fobisi-ve-aids-korkusu-nedir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.