Supheli iliskiden 8 ay sonra hepatitler ve hiv testi yaptirdim.Sadece hav igg:pozitif cikti yorumlar mısınız..

Mrb, Supheli iliskiden 8 ay sonra hepatitler ve hiv testi yaptirdim.Sadece hav igg:pozitif cikti 1)hav igg, anti hav igg ile ayni mi 2)Baska testler(hav igm veya hep A ilgili testler gibi) yaptirmam yada muayene olmam gerekuyor mu? 3)hep a yonunden oncesinde veya bundan sonra problem yasarmiyim? Tsk

Tahlil.com Cevabı : 1-Evet2-Hayır3-Hayır