Şüpheli ilişkiden sonra HIV testi yaptırmak istiyorum. Bu test nerelerde yapılabiliyor? Sonuçları hemen alabiliyor muyuz? Herhangi bir ücret ödüyor muyuz?

Tahlil.com Cevabı : Bir devlet hastanedinin enfeksiyon hastalıkları bölümüne başvurun. Sosyal güvenceniz varsa ücretsiz yaptırabilirsiniz.Bir gün içinde ortalama olarak sonucunuz alırsınız.