Şüpheli ilişkimden 6 ay sonra şubat ayında yaptığım elisa ve ardından 5 ay sonra yaptığım yine bir test şubat ayında 0,3 olan değer temmuzda 0,15 olmuş.

Şüpheli ilişkimden 6 ay sonra şubat ayında yaptığım elisa ve ardından 5 ay sonra yaptığım yine bir test şubat ayında 0,3 olan değer temmuzda 0,15 olmuş. ŞUBAT 17 2014 ANTİ HİV : 0,3 BİRİM: COİ REFERANS ARALIĞI; <0,9 - >=1 22 TEMMUZ 2014 ANTİ HİV : 0,15 BİRİM: COİ REFERANS ARALIĞI; <0,9 - >=1

Tahlil.com Cevabı : Her iki testinizde negatiftir..