Sürekli karın agrısı ve miyde bulantım oluyor iki haftadır doktora gidiyorum. benden test istediler demir fe 160,6 uıbc?

 Sürekli karın agrısı ve miyde bulantım oluyoriki haftadır doktora gidiyorum. benden test istedilerdemir fe 160,6uıbc 189e2 32vitamin b12 130doktorum kanımda demirin çok yüksek olduğunu söylediben ilaç kullanan bir insan değilim agrım olduğu zaman bile ilaç kullanmam 25 yaşındayım ve 50 kiloyum uzman bir doktora gözükmemi ve bu teslerimi haftada bir yaptırmamı söyledi doktorum sizce ne yapmalıyım

Tahlil.com Cevabı : http://tahlil.com/tahlillerinizi-sorarken-referans-degerleri-normal-degerleri-mutlaka-yazmalisiniz