Sürtünme ile ilişki yaşadım. Zevk suyu veya meni bulaşmış olabilir. Hamilelik olabilir mi?

kız arkadaşımla 1 ay önce sürtnme yoluyla ilişkiye girdik pen*sim vajinasına yüzeysel olarak çıplak bi şekilde temas etti fakat pen*simde zevk suyu veya meni vardı kız arkadaşımda bakire acaba hamile kalmış olabilr mi? adet olmasına 2 gün var ama kuşkulanıyorum..

Tahlil.com Cevabı : Çok düşük bir ihtimal. Adetinde beş gün  veya daha fazla gecikme olursa tedbiren gebelik testi yaptırın.

a******* :

Kız arkadaşım bana mastürbasyon yaptı.onun eline boşaldım sonra kalktık ve ben sıcak su ve sabunla cinsel organımı yıkadım o da elini üç dört kere sabunla yıkadı sonra bir 20 dk sonra sürtünmüştük ama boşalma falan olmadı bir risk var mı boşaldıpında organlarımız fazlasıyla uzaktı birbirine

Cevap:

Vajinaya zevk suyu veya meni bulaşması olmadıysa hamilelikten söz edilemez.

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.