Üstümüzde kıyafet vardi boşalmayı hissettim. Sizce hamilelik riski var mı?

Ustumuzde kiyafet vardi 4 kat ama bosalmayi hissettim ve banada biraz bulasti. 5 dk icerisinde suyla sabunla yikadim. Ve kasiklarima agri girip cikiyo ara ara. Sizce hamilelik riski varmi?

Tahlil.com Cevabı : Giysiler üzerinden ilişkide hamilelik riski çok düşüktür. Ama gene de bu ihtimal vardır. Adet döneminin 1 haftadan fazla gecikmesi durumu olursa gebelik testi yaptırmanı tavsiye ederim.