Sürtünme sonrası 2 kere düzenli adet oldum hamilelik ihtimali var mı?

Kıyafetli bir şekilde sürtünme yoluyla yaşadığım ilişkiden sonra beklediğim tarihlerde iki kez adet oldum. İlk adetimin 3.günü, 2. adetimden de 3 gün sonra kan testi yaptırdım sonuç 2 den düşük çıktı. Yeni adetime 1 hafta var. Ultrason çektirmeli miyim?

Tahlil.com Cevabı : Düzenli adet olmanız gebelik olmadığını göstermektedir.