Sürtünme yaşadık sevgilim hamile olabilir mi?

Sevgilimle sürtünme yolu ile beraber olduk (çıplak) ve kız arkadaşımın regl olmasına 1, 2 gün kalmıştı. Regl belirtileri bile başlamıştı.Vajina etrafına boşalma olmadı.Zevk suyundan şüpheleniyorum. Reglisi 1 gün gecikti hamile olma ihtimali var mıdır?

Tahlil.com Cevabı : Bu durumda gebelik ihtimali yok denecek kadar düşüktür.Adetinde 7 günü aşan bir gecikme durumunda kesin bir sonuç için gebelik testi yaptırabilir.