Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. Hamile olabilir miyim?

Ben sevgilimle 3 hafta once iliskiye girdim surtunmeyle onun ustunde bisey yoktu ama bende kilot vardı sadece kilot ustunden iliskiye girdik bosalma olmadi simdi hamilelik.belirtileri var gobegim buyumus midem.bulaniyor hocam hamilemiyim korkuyorum ven antidepresan da kullaniyorum

Tahlil.com Cevabı : Sürtünme yoluyla hamileliğin oluşması yok denecek kadar az bir olasılıktır. Şikayetlerinizin sebebi yaşadığınız stres olabilir. Adet gecikmeniz bir haftadan fazla olursa gebelik testi yaptırmanızı tavsiye ederiz.