Sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. İlişkiden sonra adet oldum. 1 ay geçti. Bu ay adetim bir hafta gecikti. Hamile olabilir miyim?

Erkek arkadaşımla 1 ay önce sürtünme yoluyla ilişki yaşadık. O kalçalarıma boşaldı. Bu olaydan bir kaç gün sonra adet oldum ama adetim normalde 7 gün sürerdi geçen ay 5 gün sürdü. Üzerinden 1 ay geçti ve adetim bu ay 1 hafta gecikti. Hamile olma ihtimalim kaç?

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrasında normal bir adet kanaması gördüğün için hamile olma ihtimali yok tatlım.