Kendi pantolonuma boşalma oldu ama sevgilime temas etmedi. Şimdi yumurtalıkları ağrıyor. Hamile olabilir mi?

hocam mrb ben 18 aylık bir ilişkim var dün buluştuk sevgilimle sdc öpüştk birde bnde boşalma oldu ama sdc bnm pantolona dgdi onun pantoluna degmedi şimdi yumurtalıkları agrıyor dr gitti dr test yapmış acıklamamış sizce sevgilim hamilemi bilgilendirirseniz sevinirim iyi geceler

Tahlil.com Cevabı : Sevgilinizin genital bölgesine menin temas etmediyse hamilelik imkansız. Rahat olun. Hamilelik yok.