Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım bir hafta sonra adet oldum sonraki iki ay da adet oldum.

Sürtünme yoluyla ilişki yaşadım bir hafta sonra adet oldum sonraki iki ay da adet oldum. Ultrasona ilişkiden bir ay sonra başka bir sebepten girdiğimde doktor yumurtalıklar normal gözüküyor demişti ama hamilelik şüphem olduğunu söylememiştim. Hamile olabilir miyim lütfen

Tahlil.com Cevabı :  Tahlil.com:Hamile değilsin. Rahat ol.