Sürtünme yoluyla ilişkiden 4 gün sonra adet oldum?

Sürtünme yoluyla ilişkiden 4 gün sonra adet oldum. Fakat üstüne görmüş olabilirim diye adetimden 10 gün sonra idrarda gebelik testi yaptım, negatif çıktı. hamilelik riski var mıdır? üstüne gördükten kaç gün sonra test yapılmalıdır?

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle hamile olmadığınızı bilin. Adetinizde 5 gün vaya daha fazla gecikme yaşarsanız hamilelik testi yaptırmalısınız. Üstüne gördükten sonra test yapma gibi birşey yok.