Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajina girişine boşalma olmadı zevk suyu geldi ?

Sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajina girişine boşalma olmadı zevk suyu geldi sevgilimin adetine 1 hafta kala 3 gündür sabah ve gün içerisinde midesinin bulandığını söylüyordu ve halsizlik vardı bugun gebelik testi yaptık ancak negatif çıktı sizce hamile olabilir mi?

Tahlil.com Cevabı : Zevk suyunda az miktarda da olsa sperm bulunma ihtimali vardır. Mide bulantısı genelde psikolojik bir durumdur. Testiniz de negatif çıktığına göre gebelik şansı çok düşük. Yine de adet gecikmesi olursa test yaptırabilirsiniz.