Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinasına boşalma olmadı 19 gün sonra tam adet gününde hasta oldu ?

Sevgilimle sürtünme yoluyla ilişkiye girdik vajinasına boşalma olmadı 19 gün sonra tam adet gününde hasta oldu ama az karın agrısı ve az kan akma olayı oldu akan kan az olarak 5 gün sürdü şuan bel agrısı var acaba hamile olabilir mi idrar testinde sonuç alabilirmiyiz

Tahlil.com Cevabı : Dediğiniz gibi gebelik testi yaptırarak sorunuza daha net cevaplar alabilirsiniz.