Sürtünmeli bir ilişki yaşadım zevk suyu vajinama değdi.Hamile miyim?

Merhaba,6 gün önce erkek arkadaşımla sürtünmeli bir ilişki yaşadım zevk suyu vajinama değdi 3 gün öncede adet oldum ve normalde adetim 5 gün sürüyor ama 3 günde bitti ve çok açık pembemsi bi renk geldi son gün acaba hamile olma riskim var mı

Tahlil.com Cevabı : İlişki sonrası düzenli adet kanaması hamilelik ihtimalini ortadan kaldıran bir durumdur.Tahlil.com da bu konuyla ilgili daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Detaylı bilgi için tıklayınız.