Sürtünmeli ilişki sonrası adet gördüm. Hamilelik olabilir mi?

Ayın 4 ünde sürtünme yoluyla bi ilişkim ooldu boşalma olmadı 20 saat sonra norlevo aldım ve 1 hafta sonra regl oldum her zamanki gibi farklılık yoktu bugun idrarda gebelik testi yaptım negatifti üstüne ggörme olsaydı testte çıkardı değilmi adetim her zamaki yoğunlukta ve süredeydi

Tahlil.com Cevabı : Üstüne görme olsaydınız gebelik testinizin pozitif çıkmasını beklerdir. Düzgün bir adet kanaması olduğunuz için hamilelikten söz edemeyiz.