Sürtünmeli ilişki yaşadık. 1 hafta sonra adet oldu. Hamilelik ihtimali var mı?

Yaklaşık 1 hafta önce kız arkadaşımla sürtünme yoluyla ilişkiye girdim.Boşalma olmadı fakat sürtünmeden şüpheliyim.İlişkiden 48 saat içinde ertesi gün hapı içirdim. Kız arkadaşım ilişkiden 1 hafta sonra adet oldu.Hamile kalma olasılığı nedir ?

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Adet olduğunda kız arkadaşının hamile olma olasılığı yok.