İlişkide boşalma olmadı ancak adetim gecikti. Hamile olabilir miyim?

 İyi aksamlar, düzenli adet gören biriyimdir, gecen ay adetim 2 ekimdeydi, nisamlımla 6 ve 7 ekim de birlikte olduk ancak icine bosalma olmadı, bugun kasımın 3 ü ve ben adet olmadım, hamilelik süphesi var mı bir kac gün daha beklemeli miyim test yaptırmak icin? tesekkurler

Tahlil.com Cevabı : Henüz bir şey söylemek için çok erken. Dediğin gibi eğer adetin 1 haftadan fazla gecikirse test yaptırabilirsin.