Sürtünmeli ilişki yaşadım. Adetim gecikti. Hamile olabilir miyim?

 Adetim bittikten bigün sonra çıplak bi şekilde sürtünme yaşadım 1hafta sonra aynı şekilde yine bişey yaşadım ama boşalmadı 2dakika sürtündü .geçen çarşambada göğüslerime boşaldı ben önce peçete ile sildim sonra banyoda yıkarken vajinama dokundumve adet olmam gerekirdi dünama olmadım gebelik varmı?

Tahlil.com Cevabı : Bu şekilde hamileliğin oluşması pek mümkün görünmüyor. Ancak adet gecikmeniz 1 haftanın üzerinde olduğu takdirde gebelik testi yaptırarak net cevaplar alabilirsiniz.