T3 3.54 T4 1.16 TSH 6.73 internetten arastırdığım kadarıyla hafif tiroid yetmezliği var

T3 3.54T4 1.16TSH 6.73 internetten arastırdığım kadarıyla hafif tiroid yetmezliği var doktorumun bikaç gün olmamasından ve haftaya sarkmasından dolayı sizden yardım almak istedim

Tahlil.com Cevabı : TSH değeriniz yüksek.Hipotiroidi ,Hashimato gibi sorunlarınız olabilir.Endokrinoloji uzmanına danışmanız yarralı olacak