Tahlil sonuçlarımda tek yüksek değer BAS%=1.97. Bu değer sorun yaratır mı? Ne anlama geliyor?

Halsizlik,sürekli acıkma hali,açlık anında titreme,sürekli uyku hali gibi şikayetlerim var. Tahlil sonuçlarımda tek yüksek değer BAS%=1.97. Bu değer sorun yaratır mı? Ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : Tek başına bazofil yüksekliği çok anlamlı değildir.Aşağıda bazofil yüksekliğine dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.Basofil yüksekliği nedir?