Tahlil sonuçlarımda wcb ve neu değerleri devamlı yüksek çıkıyor sizce neden?

Merhaba tahlil sonuçlarımda wbc ve neu değerleri sürekli yüksek çıkıyor.En son yapılan tahlilde wbc:12.4 neu:8.8 çıktı.3 yıl önce ve zaman içinde yapılan tahlil sonuçlarıda yaklaşık aynı değerlerdeydi.Bu değerin önemli olmadığı söyleniyor ama herhangi bir belirti veren enfeksiyonal hastalığım olmamasına rağmen bu değerlerin sürekli bu şekilde çıkması normal midir.Teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle değerlerinizde kayda değer bir yükseklik olmadığını söylemeliyiz.Zaten size de bu konuda gerekli bilgi verilmiş. Yine de içiniz rahat etsin diye bir hematoloji uzamnına danışabilirsiniz.