Tahlil sonuçlarımda yusek ve dusuk cıkanlar ıcın bana yorum yapabılırmısınız

  Tahlil sonuçlarımda yusek ve dusuk cıkanlar ıcın bana yorum yapabılırmısınız ltf glukoz 106 kolestrol 229 ldl 157 alp 32 rbc 4.49 tesekkurler

Tahlil.com Cevabı :  Glukoz değerinizdeki yükseklik diabet yönünden risk altında olabileceğinizi gösteriyor.Bir endokrinoloji doktoruna başvurmanız en doğru yaklaşım olacak.