Tahlil sonuçlarımı inceler misiniz?

Anti Toxoplasma IgM 0.245 L 0.9 - 1.0 IU/mL Anti Rubella IgM 0.214 L 0.9 - 1.0 IU/mL Anti-CMV IgM 0.249 N < 0.9 IU/mL Diğerleri VDRL Negatif(-) Elisa HBsAg Negatif(-) 0.9 - 1.0 COI Serbest T4 1.23 N 0.93 - 1.7 ng/dL Anti HBs 300.9 H 0.0 - 10 IU/L sonuçları

Tahlil.com Cevabı : Anti HBS pozitifliği var.Hepatit B ye karşı bağışıklık yani koruyuculuk oluşmuş.Bu iki nedene bağlı olabilir.1.Hepatit B aşısı olmuşsunuz önceden ve bu nedenle bağışıklığınız olmuş2.Önceden Hepatit B enfeksiyonu geçirmişsiniz ve sonrasında da vücudunuz buna karşı bağışıklık oluşturmuş.  Her 2 durumda da şu anda  bir hastalığınız bulunmadığını gösterir sonucunuz, korkulacak bir durum yok.