5 Haftalık hamileyim sonuçlarda bebek için tehlike oluştucak durum varmı ?

5 Haftalık hamileyim sonuçlarda bebek için tehlike oluştucak durum varmı tahlil sonuçlarımı yorumlar mısınız? Anti rubella IgG (MakroElisa) 110.3 POZİTİF Anti CMV IgM (MakroElisa) 0.29 NEGATİF Anti Toxo IgM (MakroElisa) 0.13 NEGATİF VDRL-RPR NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda kayda değer bir problem görülmüyor, normal olarak değerlendirebiliriz.