Tahlil sonuçlarında ''ref.değ''denilen bir yer var orada sayı aralığı verilmiş.Madem bu değerler arasındaki sayılar normal oluyor mantıken söyleyecek olursak bu verilen değer aralığı üzeri sayılar da tahlil sonuçlarının anormal olduğu anlamına mı geliyor

İyi günler size bir sorum olacak. Şimdi bu ''ref.değ''denilen bir yer var orada sayı aralığı verilmiş.Madem bu değerler arasındaki sayılar normal oluyor mantıken söyleyecek olursak bu verilen değer aralığı üzeri sayılar da tahlil sonuçlarının anormal olduğu anlamına mı geliyor acaba?

Tahlil.com Cevabı : Mutlaka istisnai durumlar vardır.Ancak genel olarak belirtiğiniz durum doğrudur.Rferans değeri dışındaki değerler normal değildir.