Tahlil sonuçlarının bebeğime bir zararı var mı?

Merhaba, 6 haftalık hamileyim. Cmv IgG 3,8 Pozitif Cmv IgM 0,1 Negatif Anti Rubella IgG 100 Pozitif Anti Rubella IgM 0,7 Negatif Anti Toxoplazma IgG 5 Negatif - bu tahlil sonuçlarının bebeğime bir zararı var mı? Kötü mü?lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkür ederim.

Tahlil.com Cevabı : Tahlil sonuçlarınızda herhangi bir anormallik yok.