Tahlil sonucu 9 temmuzda 2796.96 çıktı Aynı gün kese göründü

Tahlil sonucu 9 temmuzda 2796.96 çıktı Aynı gün kese göründü doktor 1 hafta sonra gel dedi ve gittim hala bebeği göremedim 10 gün sonra tekrar gel dedi sizce net bir şekilde bebek kaçıncı haftada belli olur cvap yazarsanız sevinirim,. İyi çalışmalar

Tahlil.com Cevabı : Ortalama 6 haftalık gebelikte kalp atışları duyulmalıdır..