Tahlil sonucu lokosit +3 ,erikrosit +3, protein +4 bactrim verdi geç fark ettiğimiz için mi kan ve protein çıktı böbreklerle alakalı mıdır?

Selam 4,5 yaşında kızımda idrar yaparken yanma tutamama oldu. Gözle görülür şekilde kahverengi kanama var durumu ağrım var deyince fark ettik. Tahlil sonucu lokosit +3 ,erikrosit +3, protein +4 bactrim verdi geç fark ettiğimiz için mi kan ve protein çıktı böbreklerle alakalı mıdır? Nasıl bir yol izlemeliyim?

Tahlil.com Cevabı : İdrar tahlili normal değil çocuğunuzun.İdrarda protein, lökosit ve eritrosit olması da olağan değil.İdrar kültürü yapılması enfeksiyon nedeni konusunda detaylı bilgi verecektir.Ayrıca idrarda protein olmasının nedenlerini araştırmak üzere çocuk nefrolojisine başvurmanız da anlamlı gözüküyor.