Tahlil sonucu sayfasında tc ve doğum yılı soruluyor enterlandığında anne ya da baba adından birini girmen lazım diyor

Tahlil sonucu sayfasında tc ve doğum yılı soruluyor enterlandığında anne ya da baba adından birini girmen lazım diyor öyle bir soru/kutucuk yok. tahlil sonucumu öğrenemiyorum hata var

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'da yer alan Tahlil Sonuçları, ilgili hastanelerin linki ziyaretçilerimizle paylaşılarak verilmektedir.
İlgili hastanenin istediği bilgiler veya bağlantı sorunları ile ilgili Tahlil.com olarak bir müdahalemiz veya yönlendirmemiz bulunmamaktadır.
Sonucu almakta sorun yaşadığınız tahlil sonucu ile ilgili olarak söz konusu hastane ile iletişime geçmenizi öneririz.