tahlil yaptırdım sonuç ise 235.47 çıktı normalmi ?

Adet günüm 5 gün geçti tahlil yaptırdım sonuç ise 235.47 çıktı normalmi birde aile hekimim kansız olduğumu ve mcv mch değerlerin düşük dedi lütfen cevaplaya bilirmisiniz teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : Kan değerini güzel bir değer yani herşey yolunda gözüküyor. Kansızlığınız için doktorunuz ilaç kullanmanız gerektiğini söylemiştir zaten.