Tahlil yaptırdım sonucunu hastanenin internet sayfasından öğrenmek istedim, fakat örnek numarasının

Tahlil.com Cevabı : Tahlil yaptırdım sonucunu hastanenin internet sayfasından öğrenmek istedim, fakat örnek numarasının hangi numara olduğu bilemediğim için sonucunu alamadım, örnek numarası hangi numaradır acaba ?