Tam anlamiyla bosalmadi fakat bisey oldu sanirim dedi. 14 ünde adet olmam lazim. ayin 11 inde siyaha yakin koyu bi sivi geldi

  Ayin altisinda esimle ilişkiye girdik. Tam anlamiyla bosalmadi fakat bisey oldu sanirim dedi. 14 ünde adet olmam lazim. ayin 11 inde siyaha yakin koyu bi sivi geldi cok az miktarda ertesi gun yani bugün yine cok az miktarda geldi hamile olma ihtimali m varmi

Tahlil.com Cevabı : Gebelik testi yapılarak konu hakkında bilgi sahibi olunabilir.Gebelik testinin yapılması için en önemli kural beklenen adet tarihinde gecikme olmasıdır.Beklenen adet tarihinde gecikme olmadan gebelik testi, doktorunuz önermedikçe yapılmamalıdır.Gebelik testinin ideal olarak ne zaman yapılması gerektiği ve bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları aşağıdaki bağlantıda bulabilirsiniz.Gebelik testi ne zaman yapılmalıdır?