Yardimci olur musunuz sizce hamile miyim ?

 Adetim 5 gün gecikti kan testi yaptirdim sonuc 54.84 doktor pazartesi tekrar tahlil yapalim dedi. yardimci olur musunuz sizce hamile miyim

Tahlil.com Cevabı :

 Her ne kadar Beta HCG değerleriniz hamilelik bulgusu olsa da, Tahlil.com'da özellikle vurguladığımız konu, ultrason muayenesinde gebelik teyit edilmeden kesin bir hamilelikten söz edilmesinin çok da doğru olmadığıdır.  Şu aşamada doktorunuzun önerileri doğrultusunda kontrollerinizi sürdürün önümüzdeki günlerde yapılacak ultrason muayenesi ve Beta hcg gibi diğer tahlillerin sonuçlarını bekleyin.