Tarivid 400 mg veTetradox 100mg ilaçlarını kullandım şuan Testronlarımda sonradan olma bir ağrı oluştu. Lökosit: neg. Dansite:1030 Ph: 6 Nitrit: Neg. Glukoz:0,0

Yaşım 27 Aşağıdaki veriler neticesinde Tarivid 400 mg veTetradox 100mg ilaçlarını kullandım şuan Testronlarımda sonradan olma bir ağrı oluştu. Lökosit: neg. Dansite:1030 Ph: 6 Nitrit: Neg. Glukoz:0,01 Keton:0,01 Protein: 0,01 Bilirubin: Neg Ürobilinojen:0,02 Lükotsit:6-7 Eritsotit:2-3 Epitel:3-4

Tahlil.com Cevabı : Testislerinizde tedaviye rağmen ağrı devam ediyorsa doktora başvurmanızı öneririz.