Tedaviden sonra kan testlerini tekrarlamalımıyım?

wbc :17.7  neu : 84.1 lym : 7.6 mch : 31.8 neu# : 14.9 mon# : 1.3 cpr(turbidimetrik) : 119.2 çıkmıştı. Ateş, titreme, halsizlik, vücütta ağrı ve özellikle: sırt ve bel bölgesinde aşırı ağrı şikayetiyle gittim akciğer filmi de çekildi. onun sonucu iyi. Doktor üriner sistem enfeksiyonu ve  bronşitten şüphelendi. antibiyotik tedavisine başlattı ve tekrar kontrole çağırdı. Sizin önere bileceğiniz bir şey varmı?

Tahlil.com Cevabı : Tedaviniz bittikten sonra tahlilin tekrarlanması gerekli.Yine yüksek çıkarsa bir enfeksiyon hastalıkları uzmanına da danışabilirsiniz.