Tek sikayeti arada bi usuyup titremesi. Sonuclari yorumlarsaniz cok memnun olur.

Annem 45 yasinda. Tek sikayeti arada bi usuyup titremesi. Sonuclari yorumlarsaniz cok memnun olur. WBC 18.53 NEU# 13.13 NEU%70.9 LYM#4.47 EOS%0.3 PCT O.348 CRP O.6

Tahlil.com Cevabı : WBC değeri yüksek. Bir enfeksiyon durumu olabilir.