Tekrar test yaptırmama gerek var mı ? Yoksa bu sonuçlar yeterli midir ?

05.05.2013 tarihinde kız arkadaşımla korumasız bir ilişkiye girdim 03.06.2013 tarihinde yaptığım test sonucum Anti HIV 1-2 0.15 (NEGATİF) Sonuç Tarihi:04.06.2013 VDRL-RPR (NEGATİF) Sonuç Tarihi:04.06.2013 Tekrar test yaptırmama gerek varmı ? Yoksa bu sonuçlar yeterlimidir ?

Tahlil.com Cevabı : Test yaptırmanıza gerek yok ama kız arkadaşınızda herhangi bir  hastalık olduğunu düşünüyorsanız cinsel yolla bulaşan hastalıklar sadece bunlarla sınırlı değildir.