Ters ilişkide bulunmuştum adetim on gün gecikti. Hamilelikten söz edilebilir mi ?

Ters ilişkide bulunmuştum adetim on gün gecikti idrarda test yaptım evde biri akşam diğeri sabah ilk idrarla ikiside negatif çıktı tekrar kanda hcg yaptırmalımıyım ? Hamilelikten söz edilebilir mi hala sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Ters ilişkide hamilelik olasılığı düşük olsa da vardır.Kan değeri ile gebelik testi yaptırman daha güvenilir olacaktır.