Ters ilişkiye girdik. 1-2 damla içime boşaldığını söyledi. Hamile kalır mıyım?

Erkek arkadaşımla 1 ay önce ters ilişkiye girdik benim zevk almadığımı düşünüp çıkartıp peçeteye boşaldı ama 1-2 damla içime boşaldığını söyledi. Hamile kalır mıyım? Bakireyim ve korkuyorum. ilişkiden 1 hafta sonra da adet gördüm.

Tahlil.com Cevabı : Hayır. Ters ilişki olduğu ve adet gördüğünüz için hamile kalamazsınız.

c************ :

adet günüme 1 gün önceden kanda gebelik testi yaptırdım negatif çıktı ama bende hamilelik belirtileri var birdaha gebelik testini nezaman yaptırmalıyım teşekkürler

Cevap:

Gebelik testini erken yaptırmışsınız.

Gebelik testinin ne zaman yapılacağına dair Tahlil.com'da bir çok uyarıda bulunduk.Aşağıda bu konuya dair detaylı bilgi bulabilirsiniz.

Gebelik testi ideal olarak ne zaman yapılmalıdır?
http://tahlil.com/gebelik-testi-nedir-ne-zaman-ve-nasil-gebelik-testi-yapilir

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için tıklayın.