Tesadüfen yaptırmış oldugum idrar tahlilimde 150 mg/dL Protein kaçagı oldugu ve biluribin oranında 1 oldugu çıktı

 Tesadüfen yaptırmış oldugum idrar tahlilimde 150 mg/dL Protein kaçagı oldugu ve biluribin oranında 1 oldugu çıktı olmaması gereken bir oran sizce protein fazlalıgının nedeni karacigere baglı olabilirmi lütfen bilgilendirmisiniz ?

Tahlil.com Cevabı : İdrarda protein çıkması olağan değildir.Bu konuda aşağıdaki bağlantıda detaylı bilgi bulabilirsiniz.http://tahlil.com/idrar-tahlilinde-protein-cikmasi-ne-anlama-gelir