Test değerlerim. miktar:2 cc görünüm: gri-beyaz reaksiyon: 8.0 sıvılaşma:10 dk spermtozoid sayısı: 1cc de 14 milyon. Yorumlar mısınız?

Test değerlerim. miktar:2 cc görünüm: gri-beyaz reaksiyon: 8.0 sıvılaşma:10 dk spermtozoid sayısı: 1cc de 14 milyon morfoloji: normal yapıda : %83 baş anomlisi: %7 orta parça anomolisi:%4 kuyruk anomolisi:%6 normal hareketli %41 yavaş hareketli: %5

Tahlil.com Cevabı : Sperm testiniz normal, sorun yok.