Test esnasında viral farenjit geçiyordum hepsi buna bağlı mı?

hemogramda yüzde lökosit 11,66 yüksek nötrofil 86,4 yüksek (# 10,08) lenfosit 6,3 düşük (# 0,73) monosit # 0,81 yüksek MCHC 33 düşük MPV 12 yüksek ne anlama geliyor teşekkürler. test esnasında viral farenjit geçiyordum hepsi buna bağlı mı?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız muhtemelen geçirdiğiniz enfeksiyona bağlı.